| anonim_4396 a întrebat:

Cum va petreceti ziua de 1 Mai?

Răspuns Câştigător
| sergiu25bc a răspuns:

Poi stau in casa, afara este vreme naspa, bate vantul este inourat, mai si ploua 1 pic.Ma uit la niste casete video cu mama mea, mai plang 1 pic, ma uit la pozele cu ea.Imi amintesc cum era viata alaturi de ea.In rest toate vechi.Ascult anumite melodii care imi amintesc de mama.

11 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

In familie alaturi de cei dragi.

| Zâmbărici a răspuns:

Poi eu am petrecut k a fost ziua meawinking

| selef a răspuns:

Imi usuc haine de la ploaie.

blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

Stau acasa si ii pazesc pe baietii care imi sapa in curte un sunt pentru canalizare.

| buburutza a răspuns:

Prin munca!

| Ioonela a răspuns:

In familie.

| dance4life a răspuns:

Stau acasa si ma bucur de ploaielaughing)

| nicp a răspuns:

Dimineata am fost pana la 10 in Copou cu fetita si sotul. Apoi am fost in Carrefour si am luat somon petru gratar pe care l-am facut acasa. In drum spre casa a inceput sa ploua urat. Am papat si ne pregatim de somnul de amiaza... vremea de afara te moleseste. Pe diseara e "Dansez pentru mata" big grin si alt somn.

| Rebecca86 a răspuns:

La munca...

| fany74 a răspuns:

Acasa e urat afara, mai bate si vantul prin buzunare!

| cosmina_7159 a răspuns:

E o zi speciala pentru mine implinesc 2 luni de cand sunt cu prietenul meu...der stau in casa o e urat afara.