| anonim_4396 a întrebat:

Cum petreceti ziua aceasta de Valentine's day?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Ascult muzica frumoasa ( acum mi-a atras atentia melodia Always a lui Bon Jovi ), in 10-15 minute plec la munca si dupa ce vin o sa ma relaxez cu niste filme romance.

14 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Mancand placintalaughing.

| Barajag a răspuns:

Am petrecut-o muncind, iar acum stau cu dragutele si dragutii mei pe TPUbig grin

| lia a răspuns:

Cred ca azi, spre deosebire de ieri, voi sta cu picioarele in sus in timp ce scriu.
Mama mia! Dar este destul de obositor! Cred ca renunt la aceasta idee.

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Acasa.pe netwinkingwow ce fain:X
laughing

| Hombre a răspuns:

Pazind forumul de hoti. Tu?

| Mjdolhfi a răspuns:

Normalhee hee

| AvalohAlyn a răspuns:

O petrec exact ca o zi normala de duminica.Nu ma incanta sarbatorile astea, sincer.Nu stiu de ce.

| miauu a răspuns:

Acasa...lucracnd la matematicalaughing

tu?

| ÅñdRa a răspuns:

Ca si celalalte zilehappy

| octavianpas a răspuns:

Acasa, cu voi, pe TPU, incercand sa va ajut daca pot.

Răspuns utilizator avertizat
| BRoxana a răspuns:

Imi indes ciocolata in forma e inimioare pe gatthinking in rest nee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu asc muzica, rasp la intrebari, pun intrebari...tot ce se poate facewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O voi petrece in mod normal, nu o consider mai dosebita decat celelalte zile.in fiecare zi este ziua indragostitilor, nu?