| BadBoyy a întrebat:

Cum va place voua fetelor sa fiti "agatate"? funda!?

4 răspunsuri:
| Coconut a răspuns:

1. urasc cvantul a agatalaughing 2. in niciun caz mie nu imi place flirtul evident gen: buna, frumoasa. laughing. mi-ar placea ca un baiat sa flirteze usor cu mine, comportandu-se frumos si incercand sa imi atraga atentiawinking

| M a răspuns:

A agata-nu suna prea bine.
as spune a cuceri.
sa t comporti cat mai frumos cu ea.sa o duci undeva eu stiuoh go on inima o sa.ti zica sigur ce sa faci.

| TeUrSsCsYtEiUbEsC a răspuns:

Nu comentez a agata desi imi plk a cuceri...pai sa ma strige  tot timpul,sa se uite dupa mine cand  trec ,,sa sara in ''ajutor''cand pic sau colegii rad de mine multeee sa vb cu mine ffff mult sau cand ma vede sa se bage cu mine in vb,sa se uite in ore la mine,in ochii si sa-l prind ca se uita si sa ne uitam amn2 astya hipnotizeaza o fata(cea ca ochii) kel putyn asta vreau eu fuuundaaa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A agata suna foarte aiurea. Eu una nu imi place sa fiu agatata.prefer sa fiu cucerita. In ce mod? Asta depinde de situatie.si de persoana! Mult succes!