| IuLiA_4257 a întrebat:

Cum va plack voua sa fie fetele(intrebare pentru baieti)?

22 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Eu ti-am raspuns la intrebarea aia in care ziceai ca te iubesc mai multi baieti. daca ai inteles. e super bine, daca nu, mai descifreaza.
Si ca sa stii, imi plac fetele tántáloaice.care habar nu au pe ce lume tráiesc love struck

| Flav a răspuns:

Chiar ca esti critic mah!
Mie-mi plac fetele care au decolteul ca al tau. Ah, si care-si fac poze la web sa arate bine. Era sa ma chiorasti. Apropo, cat ai stat sa-ti umfli decolteul ala?

| SweetCandy a răspuns:

@flav...sanii sus k pentru poza si buzele tuguiate(vesnic suparata)...km asa se sta la poza mai nourolling on the floor
sincer nu stiu ce raspuns astepti u draga iulia la intrebarea asta?thinking

| Gregory a răspuns:

Salutare! In primul rand credincioase... si odata cu credinta vin si celelalte lucruri!

| crisS a răspuns:

Da spuneai ca limba romana nu o sti asa de bine dar cu " limba" messengerului stai foarte bine happy

| WhiteWings a răspuns:

Am un sfat pentru tine acum daca vrei sa ma asculti daca nu tot bine.am citit intrebarile tale majoritatea sunt despre baietii o sa iti dai seama din experienta mai multe despre baietii nu prin intrebari din astea.si cred ca au mai fost intrebari ca ale tale puse.

| zuzushi a răspuns:

Skumpiko, la tine messengerismul este intr o faza destul de critica.
invata mai intai sa scrii laughing
white asa se scrie, nu cu a laughing
+ ca WHITEwings are dreptate. teoria ca teoria... dar tot practica te invata mai bine.
deci mai lasa messul laughing ...get a life! tongue
si intrebarea s a mai pus...ar fi trebuit sa te uiti mai intai tongue

| zuzushi a răspuns:

White nu e in romana, ci e in engleza in caz ca nu stiai laughing

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Cred ca a mai fost intrebarea asta thinking

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Dar am spus ca ai pus-o tu?laughing

| ---droid-kid--- a răspuns:

rolling on the floorce m-am amuzatlaughing
mdea.in fine

| I'm just me a răspuns:

Doua urechi, doi ochi, o gura, par in cap, doua maini, doua picioare, doi sani. Si cam atat si restul se stie.

| IuLiA_4257 explică:

Bine criticule da ma enervez cand va bateti joc de mine:@nu imi place

| IuLiA_4257 explică:

Totam inteles ma flav

| IuLiA_4257 explică:

Eu nu am mai pus intrebarea asta inainte

| IuLiA_4257 explică:

Nony chiar nu am inteles raspusul la cealalta intrebare big grin imi explici si mi te rog big grin

| IuLiA_4257 explică:

Whaitwing apoi ce intrebari vrei sa pun? vai draga ce culore sa imi vopsesc unghiile? te rog

| IuLiA_4257 explică:

O sa las messu pentru ca nu vreau si nu vb lasfel dde bine ca voi romana pentru ca eu locuiesc in spaniatongueshi am uitat cateceva am facut dor 2 clase in romania de unde vreti sa scriu corect
?

| IuLiA_4257 explică:

Stiu si eu ca white este in engleza da lasati-ma ca si voi mai incurcati cateodata tastele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa ca tine, care nu prea stiu sa vorbeasca intr-o comunitate.
Ordoneaza-ti vocabularul si lasa messengerismele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dulci, daca nu-s dulci le ung eu cu mierebatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumoase si atragatoare