| catalin94 a întrebat:

Cum vezi baiatul perfect pentru tine?

3 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Pai, sa fie dragut,sincer,sa stie sa isi arate sentimentele, sa fie putin nebun, si sa vorbeasca mullt.

| Awkesna a răspuns:

La aceeasi inaltima ca mine,brunet,ochi caprui sau negrii,sa stie sa se poarte cu o fata,sa nu fie smecher,laudaros,poate putin timid, sau pervers blushing, sa nu-si bata joc de fata.

| KentLieTequila a răspuns:

Sa aiba simtul umorului, sa fie asa cum isi doreste toata lumea frumos si destept, sa nu fie plin de el, Sa nu moara dupa Sex blushing, sa aiba placerea de a ma imbratisa mereu si de a ma saruta, sa arate lumii ca se mandreste cu mine, sa fie harnic si sa ii placa distractia, saies cu el in cluburi seara si in restaurante ziua, sa ma asculte cand imi spun parerea, sa aiba grija de mine si intrutotul sa nu ma oblige sa fac doar ce vrea el, sa nu ma tina in lanturi sa nu pot vorbi si cu alti baieti. Sa avem prieteni in comun si sa calatorim mult, sa radem si sa glumim la orice ora. si sa simt ca ma iubeste, sa nu se uite la alte fete.
Sa simtim amandoi ca iubirea este ceea ce ne leaga. funda?