| OneMoreGirl a întrebat:

Cum trebuie sa fie fata/baiatul perfect pentru tine?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu capul bine fixat intre urechi si pe umeri si cu picioarele pina-n pamint.

5 răspunsuri:
| Dan a răspuns:

Cum il vezi si apoi iti dai seama daca ai reusit ceva! Noroc!

| MiSskAt-xx a răspuns:

Desigur ca baiatul perfect nu exista. Dar fiecare avem in mintea noastra un model de perfectiune, ceva la care speram sa intalnim cat mai curand, pentru a fi impliniti. Baiatul 'perfect' pentru mine trebuie sa aiba ochii negri love struck Mereu am preferat aceasta culoare a ochilor, mi se par atat de dulci! Trebuie sa fie indraznet in sensul bun, nu tupeist nesimtit, trebuie sa stie sa se poarte cu o fata, sa fie iubitor, simpatic, placut prin felul lui de a fi, prin felul in care stie sa actioneze in anumite situatii, sa stie ca o fata mai are si toanele ei. laughing, sa poata renunta cu usurinta la 'un meci cu baietii' pentru prietena lui si ar mai fi multe lucruri de spus.hee hee

| Danyyyyy a răspuns:

Nu trebuie sa faca nimic special, trebuie sa se comporte cat mai natural...pentru ca altefl ne putem indragosti de o aparenta inselatoarewinkingparerea meahappy

| andreutza_5786 a răspuns:

Baiatul perfect pentru mine trebuie sa fie dragut, sa aiba simtul umorului, sa fie atent, sa nu ma certe pentru orice prostie, sa fie comunicativ si deschis la orice si la fizic sa nu fie uratlaughing in rest n-am prb daca e blond sau brunetlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista asa ceva.
Incepi sa te simti atras de o persoana, sa simti cum iti bate inima pentru ea, simti iubirea si inchizi ochii la multe dintre defectele sale. Pot spune ca-mi doresc un baiat descurcaret(un exemplu), dar sa nu mai tin cont de asta atunci cand sunt alaturi de el, sa nu-mi mai pese de idealuri.