| DennySa660 a întrebat:

Cum vi s-au parut simularile si ce note ati luat?(sunt in clasa a8a)

7 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Eu nu sunt a8a, dar poti sa iti zic ce note sau luat la mine la scoala.
La a8a A cea mai mica nota a fost 6, cea mai mare 10 fix.(la romana)
La mate a fost un 9.90 si un 9.50, si cea mai mic nota 5.
Iti spun doar notele de la A pentru ca la B si C nu a fost nota peste 5, la nimicsad
Tu cum te-ai descurcat?

| DennySa660 explică (pentru MadRaven):

La mate foarte greu am luat nota mica 3, 75 si am fost a 4 din clasa, cea mai mare nota fiind 5, 20 iar la romana 8, 90

| MadRaven a răspuns (pentru DennySa660):

La noi cea mai mare nota la mate a fost 9.90, un baiata care daca mai punea ceva pe desen lua 10..Nu am vz subiectele, cine stie ceo sa ma fac la anulsad

| DennySa660 explică (pentru MadRaven):

Bafta pentru la anul, sper sa iau si eu un 5-6 la mate ca la roamana daca nu greseam la compunere luam 10tongue si nu mi-e frica:*

| MadRaven a răspuns (pentru DennySa660):

Oricum, simularile sunt mult mai grele decat examenul propriu zis

| neca a răspuns:

Un mic sfat simularea e mai grea decat examenul

| DennySa660 explică (pentru neca):

Sper sa fie asa:*