| SilentStriker a întrebat:

Cum vi se pare liceul tehnologic Mircea Vulcanescu? Cei care sunteti de cativa ani acolo... Cum sunt profesorii? Colegii? Cine a mai intrat anul asta?^^ Bobocii lasati id va rog:*. Dau funda! (p.s : sunt la profil economic)

3 răspunsuri:
| annadouapuncteics a răspuns:

Un sfat! nu te duce in vulcanescu ca e o mare tampenie! eu zic sa incerci altcevawinking funda? puppy dog eyes

| SilentStriker explică (pentru annadouapuncteics):

Problema e ca deja am fost repartizat acolo....Eu doar ceream pareri tongue

| annadouapuncteics a răspuns (pentru SilentStriker):

Aa. ok e o mare tampenie de liceu! nu se invata nimic acolo
! profii sunt foarte handicapati! aproape ca nu vin de loc la ore sh etc! nu sunt in vulcanescu dar am multi tovarasi acolowinking ai sa vezi si tu cum este! succes happy