| Kimy_8371 a întrebat:

Cum vi se pare profilul Mate-info intensiv? E grea materia? La ce se da teza? Si mai ales ce ore se fac?

Răspuns Câştigător
| anamaria_7695 a răspuns:

Daca iti place matemetica nu e greu. teza se da la mate romana info si de ales intre chimie biologie si fizica...bine inteles ca cele mai multe ore sunt de mate si info.depinde clasa dar de obicei sun 4-6 ore de mate si 4-5 info... sper ca ti-am fost de folos :*

2 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
În comparaţie cu celelalte, da, este destul de greu, însă dacă te ţii de treabă te descurci. Teză dai la matematică, română, engleză, informatică şi încă una la alegere dintre fizică, biologie sau chimie.

| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

E greu cred.dar daca te pricepi la materiile de profil real e ok.cred ca dai teza la matematica, informatica, fizica si romana...