| musicmyname a întrebat:

Cum vi se pare profilul stiinte ale naturii(biochimie)? Am vazut ca acolo m-au repartizat.

Răspuns Câştigător
| Ramo586913 a răspuns:

Mi se pare un profil foarte bun!
O sa iti dau cateva detalii despre profil ca sa iti faci o idee despre specializarea bio-chimie :
1. Matriile: mate(M2), chimie, bio, romana, fizica, engleza, franceza, logica, muzica, desen, religie TIC, informatica, sport.
2. Teze: romana, mate, bio, chimie
3. Dupa ce termini aceasta specializare poti face o facultate in domenuil medicinii, chimie, fizica, dar poti face foarte bine si o faculate care are profil umanist pentru ca specializarea bio-chimie e destul de complexa adica faci de toate
Bafta multa! succeshappy Numai note mariwinking