| Izadora a întrebat:

Cum vi se pare telefonul Samsung galaxy mini 2, ce parere aveti, multi imi psun ca nu este frumos, designu-l nu e frumos, nu este bun... si vreau sa imi iau dar., funda

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Telefonul nu îl iei astăzi ca mâine să regreți, mergi pe unul de care ai nevoie cu adevărat.
Pa, pa.

| whattt a răspuns:

Nu este recomandat dar faci ce vrei

| R1e2b3e4c5a6 a răspuns:

Eu zic sa nu ti-l iei. am doua prietene care si-au luat si dupa o luna au trebuit sa se duca cu el la reparat. Daca era numai la una mai ziceai dar daca li s-a intamplat amandurora inseamna ca nu sunt bune.

| Gangstaa a răspuns:

E slabut si ca aspect si ca functii, nu ti-l recomand

| ஜAliSeeஜ a răspuns (pentru Gangstaa):

Samsug Galaxy mini 2 este ca un laptop am avut 2 ani telefonul'

| Izadora explică (pentru ஜAliSeeஜ):

Si este bun?