| ShyGirl a întrebat:

Cunoasteti pe cineva care a incercat sa slabeasca vomitand?! straight face

Răspuns Câştigător
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Deci practic suferind de bulimie.
Din fericire nu.
Şi dacă-ţi trece prin cap, ia un sfat de la un necunoscut: nu o face.
Nu e sănătos să borăşti forţat după fiecare masă, plus că poţi să ajungi dependentă de asta, până ajungi ca un stix şi crăpi. O dietă şi nişte sport ajută, borâtul mâncării nu.

9 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Nu ti recomand, prin vomit elimini minerale si alte substante folositoare organismului, vrei sa ajungi la perfuzie?

| ShyGirl explică (pentru clauss):

Nu, dar nu stiu ce sa mai fac..am cam 1.72 si vreo 63 de kg. Nu prea mananc mai nimic, mai mult fructe, si totusi nu slabescstraight face

| ilcmty a răspuns (pentru ShyGirl):

Esti inalta...probabil nu se vad kilogramelewinking...dar nu te simti tu bine in pielea ta?

| ShyGirl explică (pentru ilcmty):

Multi imi spun ca e bine la inaltimea mea, dar eu nu ma simt bine, vreau sa fiu mai slabastraight face

| ilcmty a răspuns (pentru ShyGirl):

Daca nu te simti bine poti sa slabesti cateva kilograme prin mult sport, continua sa mananci fructe si urmeaza diete...PS. nu slabi prea mult, e destul de ok asawinking

| ShyGirl explică (pentru ilcmty):

Ok,mersi tuturor pentru sfaturi :*

| ilcmty a răspuns:

Nu straight face e o prostie iti dai peste cap tot organismul daca ai face asta! Dar sunt oameni care fac asta.

| DemiLovatoMyLove a răspuns:

Da verisoara mea, dar sa nu faci asta pentru ca ea intreadevar a slabit dar s-a facut alba si a fost la spital, poti sa te imbolnavesti rau.Ea pur si simplu dupa ce manca isi baga degetele pe gat sa vomite.

| ShyGirl explică (pentru DemiLovatoMyLove):

Nu, dar nu stiu ce sa mai fac..am cam 1.72 si vreo 63 de kg. Nu prea mananc mai nimic, mai mult fructe, si totusi nu slabesc