| Adrian1885 a întrebat:

Da deci vreau doar sa-mi spun punctul de vedere.
Cred ca insulta gras ar trebuie sa fie considerat rasism si sa se pedepseasca cu legi daune morale ameninzi etc.
Daca sunt gras asta inseamna ca trebuie sa sufar?
M-am saturat de ata narcism fata de noi meritam si noi lege speciale nu mi se pare ca toti sa ma ia peste picior.
Ar trebui sa fim tratati ca toti ceilalti nu sa fim dati la o parte si judecati pe nedrept m-am saturat.

6 răspunsuri:
| BlackVeil a răspuns:

Rasism? Pai daca esti gras faci parte din alta rasa,sau ce? Incurci termenii...
Suferi din cauza ta,pentru ca nu te respecti, nu-ti respecti corpul, nu-i nimeni vinovat de suferinta ta!
Tu ti-ai ales soarta asta! Si sa nu-mi zici ca ai nu stiu ce problema de sanatate...Esti gras,pentru ca iti place mancarea,recunoaste!
Nu poti fi tratat ca toti ceilalti, pentru ca nu esti ca toti ceilalti! In loc sa te plangi, fa ceva ca sa-ti castigi locul intre cei normali!

| Adrian1885 explică (pentru BlackVeil):

Da trebuie neaparat sa sufar trebuie neaparat sa fiu cum sunt alti esti un om narcisist.

| BlackVeil a răspuns (pentru Adrian1885):

Nu ma consider narcisista! Si nu,nu trebuie neaparat sa suferi,n-ai decat sa suferi,dar ai zis-o cu gura ta ca suferi,asa ca fa ceva sa nu mai suferi,n-are rost sa te plangi si n-ai dreptul sa ceri oamenilor sa te accepte asa cum esti.
Incearca macar sa te gandesti la sanatatea ta, sunt o gramada de boli la care esti expus acum, in situatia ta!

| Adrian1885 explică (pentru BlackVeil):

Ai dreptate bat campi degeaba sad