| Bubbchac a întrebat:

Daca ai avea de ales intre viata si moarte, tu ce ai alege?

7 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Viaţa, logic!

| mona a răspuns:

Viata,normal

| OnixXdd a răspuns:

Depinde de cum e viaţa mea în acel moment laughing

| LoveAgain a răspuns:

Pai normal ca viata atunci pentru ce ne-a mai dat Dumnezeu pe lume ca sa renuntam la lupta? pai daca vrei sa mori e mare pacat asa il superi pe Dumnezeu de asta Domnul a si dat aceste doua lucruri ca sa vada cat este de credincios fiecare om si cat de mult il iubeste pe Dumnezeu straight face sper ca te-am ajutat! happy

| Yoana a răspuns:

Viata happy

| DeeaMarry a răspuns:

Viata! Si stii de ce?! Pentru ca avem doar una si pentru ca e cel mai frumos cadou pe care l-am primit vreodata. Intr-adevar, viata este foarte grea uneori, insa nu se stie ce ne asteapta dupa moarte. Eu cred ca ar trebui sa traim clipa, sa savuram momentele frumoase si sa ii multumim lui Dumnezeu pentru ca ne-a dat o viata si pentru ca ne-a facut asa cum suntem(De ce? Pentru ca lucrurile ar fi putut sa stea mult mai rau!).

| ffortosu a răspuns:

Viata