| Addiction a întrebat:

Daca ai avea o pensula, toate culorile si pinza, ce ai desena si cu ce culori? De ce?

Răspuns Câştigător
| MâţaD a răspuns:

As desena cerul cu alb,bleu, albastru mai inchis, frumosul soare...si un copil situat intre cer si pamant cam la distanta egala(zburand), semnificad faptul ca el este la granita dintre copilarie si maturitate, si isi deschide aripile spre noi inaltimi.

2 răspunsuri:
| deutSa a răspuns:

As desena un apus de soare, iar pe plaja, vazandu-se la departare, un barbat care ingenuncheaza in fata unei femei, tinand un inel in mana, ei doi stand in mijlocul unei inimi enorme formata din petale de trandafir! [ pana la acea inima sa fie urme de pasi...] happy

| Alissonn14 a răspuns:

Cred ca as desena un razboi ( nu ma intreba de ce ).As incerca sa folosesc toate culorile.Dar la cat de bine ma princep eu la desenat o sa iasa niste omuleti cu ceva in mana care alearga pe acolo laughing