| EuDeeaEu a întrebat:

Heey. Dau funda. Am o problema cu paint-ul. doar la unele imagini. Culorile nu mai sunt culori si cand dau cu pensula imi da (non)culori: alb, negru, nuante de gri. Cum fac sa rezolv problema aceasta? Va rog... Ajutor!

2 răspunsuri:
| Lorika a răspuns:

Incerca sa restartezi calculatorul si daca nici atunci nu merge strge paint-ul si instaleaza-ti altul

| Lorika a răspuns:

Incerca sa restartezi calculatorul si daca nici atunci nu merge strge paint-ul si instaleaza-ti altul.