| alicegril a întrebat:

Am 16 ani, 166 cm si 46 kg.Voi ce credeti? Sunt grasa? Cat ar mai trebui sa slabesc?

10 răspunsuri:
| beea29 a răspuns:

Grasa? la 16 ani ai 46 kg? eu zic ca esti slabaa :S

| Seducatorul a răspuns:

Esti numa' bunahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
La aceasta inaltime ar trebui sa ai cel putin 56 de kilograme.
Mergi pe o alimentatie sanatoasa, corecta, diversificata, iti mai trebuie 10 kilograme pentru o greutate ideala.
Te pup!

| Nanami利 a răspuns:

De fapt, esti subponderala.Aici am calculat http://www.doctor.info.ro/calculator_imc.html

| Tau_Rebelul_1990 a răspuns:

Cum sa fi grasa la 46 de kg..cine ti-a zis prostia asta..eu cred ca ai greutatea perfecta.cel putim parerea mea..plus ca la 16 ani ar trebui sa ai cel putin 50 de kg...ai grija sa nu ajungi subnutrita.

| lanadelsex a răspuns:

Esti okkk. Daca vrei sa nu pari slabanoaga sau grasa, poti sa incepi sa faci sport ca sa te tonifiezi.

| Jokerh6662 a răspuns:

Nu esti chiar slaba happy

| GinglindSummer a răspuns:

Esti proasta?! la 1 metru 66 stre sa cintaresti mai mult de 50 grasano! eu am 1 m 60 si am 50 de kg si am multi admiratori si ma simt minunat si inca nimeni nu mi-a zis ca sint grasa...

| LazokAndreea a răspuns:

Eu zic ca esti bine asa cum esti. poti sa incerci sa mananci mai sanatos si poate slabesti

| alicegril explică (pentru LazokAndreea):

Mananc foarte sanatos..sunt vegetariana laughing