| suntsuper a întrebat:

Daca am completat ceva gresit pe un formular/cerere/act, pot sa tai peste si sa scriu langa? Sau cum se procedeaza?

3 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Iti da alt formular gol, si il completezi. Dar daca esti acasa? Vezi ca s-ar putea sa fie formularele respective pe net, printezi si completezi. Dar mare atentie sa nu fie o varianta diferita. In functie de act, poate sa iti accepte si corectat. Dar nu te duce in ultima zi.

| suntsuper explică (pentru minrest):

Mersi mult de raspuns. Am fost a doua zi si nu a avut nimic : )) Mi l-a luat asa cum trebuia si am obtinut actul de care aveam nevoie

| MihaiNicu23 a răspuns:

SCrii din nou cererea sau iei alta necompletata.