| JAZY a întrebat:

Daca am medie pe primul semestru la matematica 5, si pe al doilea imi iese 4, 50 ma trece?

Răspuns Câştigător
| InnocentLoovee a răspuns:

Normal ar fi să te treacă. Că se rotunjește, dar depinde și de profesoara, sunt unele care daca au ceva cu tine nu te trec. laughing Că zic că nu e 5.

3 răspunsuri:
| RiRikk a răspuns:

Da, daca e buna profesoara te trece cu 5 dar daca nu, nu te trece. Dar priveste partea buna, semestrul al doilea nu s-a terminat si poti sa ai la urmatoarele teste 10. Bafta!

| Miha3 a răspuns:

Da, pentru ca 4, 50 se rotunjeste la 5.

| laurmardia a răspuns:

Se trece numai cu 6 imi pare rau