| rockbluesman a întrebat:

Daca am soptit la o colega, ce se intampla? Ma refer la examen. Funda

Răspuns Câştigător
| Kis_Iuliana_1983 a răspuns:

Ti-a atras cineva atentia in momentul in care ai soptit? Daca nu ai fost sanctionat pe loc, nu cred ca mai ai motiv sa-ti faci griji. Bafta in continuare!

| rockbluesman explică (pentru Kis_Iuliana_1983):

Multumesc.Cand ai dat examenul?

| rockbluesman explică (pentru rockbluesman):

Cu camerele cum e

| rockbluesman explică (pentru Kis_Iuliana_1983):

CU camere cum e

| Kis_Iuliana_1983 a răspuns (pentru rockbluesman):

Nu, nu mi s-a intamplat. Stiu doar ca daca e grav, esti eliminat din examen, pur si simplu. Cu placere. Am dat examenul cu foarte mult timp in urma, dar multe reguli raman la fel. happy Multumesc pentru funda!

| Kis_Iuliana_1983 a răspuns (pentru rockbluesman):

Te referi la camerele de la camin? Nu stiu cum e, am stat la o ruda.

7 răspunsuri:
| rockbluesman explică:

Ti s-a intamplat asta

| MZP a răspuns:

Daca se verifica filmarile de pe camere, poti sa iei nota 1