| RoOxi a întrebat:

Ce se intampla daca la un examen nota este sub 5? straight face

10 răspunsuri:
| LuS[z] a răspuns:

Pici examenullaughingOare ce ar putea sa se intample? Ce intrebarestraight face laughing

| omienouăsutenouăzecişişase a răspuns:

NU E NIMIC happy ţi se face media de la examen cu media 5-8 şi gata.
NU("pici")

| ToxicDump a răspuns:

Nimica, se face media! Si cu media aia se intra la liceu, au fost medii de 4.50 la unele liceie! Media e : 4ani + media notelor din examen inparit la 2!

| Zippy a răspuns:

Cu media 5-8 se face media si se intra la liceu unde ai loc

| FoarteLetargic a răspuns:

Daca te referi la aceste examene din clasa a 8 a, nu o sa pici. Nota care o iei se aduna la media generala. Indiferent ce nota iei.
Funda?happy

| FacebookManiac a răspuns:

Nu se intampla nimic adica se intmpla, cand se face media dintra media claselor 5-8 si notele obtinute la examen poate sa iti scada media si sa intri la un liceu mai prost cu medii mai mici de admitere.

| Ecaterina_9469 a răspuns:

Nimic,o sa se adune cu nota de la celalalt examen si se face o medie.(care-banuiesc-o sa fie mai mare decat5)

| Gabi_2651 a răspuns:

Nu treci acel examen. Daca esti la facultate, dai restanta cand este programata big grin
Nicaieri nu treci un examen cu nota sub 5winking

| Addutza95 a răspuns:

Se face media cu celalalt examen. Apoi cu media din clasele 5-8.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu treci examenul straight face