| pspspsps a întrebat:

Daca am visat lucrul care mi s-a intamplat si l-am uitat un timp are vreo semnificatie? Adica o sa se agraveze sau ceva? In caz contrar am visat ca baiatul care il plac e cu alta fata. Si asa si este, cel putin era, acum nu mai stiu nimic de relatia lor. Dar totusi.

1 răspuns:
| Andarock a răspuns:

Nu, nu are nici-o semnificație. Dacă l-ai uitat, asta e, este ceva normal să uiți. happy

Atunci când ai visat că el este cu o altă fată, păi... se mai întâmplă ca, din când în când, să se adeverească visurile, dar totuși cred... că a fost o coincidență. happy