| Georgianaaaaaaaa1812 a întrebat:

Dacă ard la sală 1.000 calorii zilnic timp de 10 zile, nu mananc fast-food,dulciuri, băuturi carbogazoase și nimic după ora 20, cam cat pot slabi? Doresc un răspuns serios, multumesc anticipat.

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Cum arzi tu o mie de calorii ca sunt curios? nu are importanta ce manci initial mancarea nu ingrasa ca avem nevoie de energie ce mancam peste rata metabolica se depoziteaza ca grasime, nu uita ca dupa slabire metabolismul scade desi te vei ingrasa rapid, sportul trebuie sa fie un stil de viata si alimentia sanatoasa nu un sezon