| LaurFzr a întrebat:

Vreau si eu un meniu pentru ingrasare
Am 1.86 h si 64 de Kg
Am avut maxim 73 de kg in perioada cand luam proteine si faceam salahappy
Mananc orice(fast food,dulciuri, bauturi..etc)dar tot nu pun
Nu consum(lactate,peste,verdeturi,oua,alune, si multe altele
Funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

"Mananc orice(fast food, dulciuri, bauturi..etc)dar tot nu pun"

mananci in cantitati prea mici.

mananca mai mult

| Decebalul a răspuns:

Decat sa te ingrasi, mai bine tine-te de sala si pune ceva muschi pe tine. happy