| anonim_4396 a întrebat:

Daca ati putea sa dati timpul inapoi, ce ati schimba din trecut?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As omora sarpele care a oferit marul Evei, inainte de a o face.si le-as povesti si la ce a dus neascultarea lor.

23 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Foarte multe...
Unele lucruri poate gresesc ca vreau sa nu se fii intamplat, dar de ce sa ma mint singura daca eu asta simt?thinking
worried

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

As schimba multe happy Dar macar am invatat ceva din acele greseli.Si nu le voi mai repeta alta databig grin
Nu as mai suferi pentru cineva care nu merita, nu m-as fi certat cu prietena mea cea mai buna pentru o tampenie...si multe alte lucruri big grin

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nimic, m-am casatorit cu omul pe care l-am iubit si il iubesc de 35 de ani, mi-am dorit 5 copii si ii am, mi-am dorit sa stau la casa si stau...

| SweetCandy a răspuns:

Poate k nu as mai fii asa de incapatanata...straight face
big grin

auran
| auran a răspuns:

Multeeee, exceptand familia - aceasta nu as schimba-o

| PauLa.M a răspuns:

FOARTE MULTE... au fost atatea intamplari care mi-au schimbat dintr-o data viata la 180 de grade. daca as sta sa le scriu... m-as indurera.ideea principala e ca sunt foarte multe lucruri care as vrea sa le schimb sau chiar sa nu le las sa se intample!

| Jonsdottir a răspuns:

Sa nu ma nasc straight face scuze dar chiar nu inteleg ce fac eu aici angry toata lumea ma uraste, ma critica... dar eu trec mai departe happy

| andreig a răspuns:

@dyanna nu prea pari un happy kid rolling on the floor))))

| wannabe a răspuns:

Mi-as fi schimbat haido-ul thinking

| Lumy a răspuns:

I-as acorda mai multa atentie persoanei care m-a placut, nici macar nu-l bagam in seama... ce mult am pierdutsad

| Lary a răspuns:

Pai as merge la doctor la timp si acum nu as mai avea astm.

| Misterious a răspuns:

Weiss good question... ce as schimba. o gramada.anturajul in primul rand...momentul in care maicamea ma indopa cu vitamine ca eram subnutrita, as fi vrut sa am puterea de a invata mai mult as fi fost acum in alta parte si mi-as fi dorit sa am mai multa incredere in mine ...nu in altii...care se dovedesc prieteni falsi.altceva? nimic imi convine anul nasterii, ziua, perioada tot .pana si cum arat.

| Közmyn17 a răspuns:

Ash da timpul inapoi la ziua in care tatal meu a murit...lucrurile s-ar schimba radical... da' nu stiu daca ar fi o schimbare in bine sau in rau...

| marry a răspuns:

Pfff...multe...

| DarKJoKeR a răspuns:

Nu as schimba nimic.Trecutul trebuie lasat asa, si cu bune si cu rele, si cu greseli si cu reusite. Din greseli se invata.Prefer sa imi spun ca daca se intampla ceva... a fost o lectie de viata:p.

| FearNoEvil a răspuns:

Prea multe... as incepe de la ziua in care mi-am pierdut tupeul si increderea ca exista prietenie adevarata. straight face

| yourfriend_1956 a răspuns:

Totul

| rox a răspuns:

Nu cred ca as as chimba ceva. Din trecut ni sunt date amintirile.adica daca te gandesti prezentu' de acum candva va devenii trecut, iar viitoru la care ne gandim acum in prezent candva va devenii un trecut.nu stiu cred ca am aberat ceva p'aici. sorry!big grin
un raspun concret: Nu, n-as schimba nimic din trecut!big grin
happy
muah.

| romina_7963 a răspuns:

Indiferent ca a fost bine sau rau... nu as schimba nimic.Parca fiecare intamplare a avut sensul ei.Toate se intampla cu un rost...

| mario_7408 a răspuns:

Viata e un dar de la Dumnezeu ce trebuie pretuit, si nu trebuie sa te intrebi "Daca as putea da timpul inapoi... bla bla bla", trebuie sa treci peste! Sa inveti din greseli si altadata sa nu mai faci, pentru ca daca te gandesti la asta n-o sa se schimbe nimic din trecutul tau, si o sa te alegi doar cu o amagire pentru ca ai vrea sa nu faci ce ai facut... Na interpretezi cum vrei, dar... ...asta e parerea mea. Eu una asa gandesc...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@gigelthefirst nici nu este un happy kid laughing eu am dat un comm de genul "dyannah e un happy kid'o " si ea si'a pus numelewinking
de fapt ea e un colpil stresant, enervant, crizat etcwinking
Revenind la intrebarebatting eyelashes Nu as schimba nimic din trecutu meu poate... poate... dar NU oh go on nu vreau sa schimb nimic din trecut pentru ca poate afecta prezentul ...si prezentul este asa de rozzz love struck
by zui

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@dyanna imi place ce vrei tu sa schimbi din trecut laughing
Asa ganduri pozitive laughingrolling on the floor
by zui

| rubya a răspuns:

Da pai am constiinta inkarcata cu fapte care dor pentru ca tocmai eu le-am facut.doar atat as schimba dar din pacate nu pot sa golesc constyynta la cos...asta e inauntru si te mananca pas cu pas incetu k incetu