| Aştept a întrebat:

Daca ati putea da timpul inapoi unde v-ati duce si ce ati schimba din trecut?

8 răspunsuri:
| AnaBejenaru a răspuns:

La gradinita.mi-e dor de timpul alahappy.si ce as schimba. probabil as fii facut orce sa fiu mai indrazneatalaughing.

| Beastboy a răspuns:

Desi e imposibil as dori sa ma teleportez inaintea diparitiei dinozaurilor. :X:X

| EllyFMS a răspuns:

Daca as putea da timpul inapoi, m-as duce in vara anului trecut, si as face totul, doar ca as avea grija sa nu fiu prinsa iar cu un mic lucru facut in vara, de fapt nu, ca nu am fost prinsa, sa nu mai spun altora ceea ce fac, ca sa nu se afle mai departe.happy

| SteauaNordului a răspuns:

M-as naste mai devreme ca sa nu mai existe chinul facultatii si sa nu mai existe discutii privind diferenta de varsta intre mine si jumatatea mea (familia e de vina) sau l-as intalni mai devreme.
As schimba orice are legatura cu el, astfel incat sa fie totul cat mai frumos.
Sau as sparge o banca si as cumpara RCS RDS si as baga-o in faliment ulterior ca sa nu isi mai bage nasu in treburile altora
Tu ce ai schimba?

| Inspiratie a răspuns:

Nu as schimba nimic, din fiecare lucru putem invata ceva.

| Mary_3424 a răspuns:

Poi cred ca nu as schimba nimic pentru ca tot ce mi se intampla rau este o lectie de viata

| Laviy a răspuns:

As da timpul inapoi cu 2 zile, ca sa nu il fii mintit pe iubitul meu.

| adinutzadina a răspuns:

Eu as schimba ziua in care am acceptat sa fiu cu cel mai nesimtit baiat pe care le-am cunoscut vreodata