| eubahhh a întrebat:

Daca ai putea da timpul inapoi, si sa schimbi ceva din trecutul tau sau din trecut pur si simplu. ce ai schimba si de ce?

18 răspunsuri:
| anad a răspuns:

As alege cealalta oportunitate pe care am avut-o in ceea ce priveste profesia.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Nimic, din majoritatea greselilor am avut ceva de invatat.

| OnWeed a răspuns:

Sunt multe greseli pe care le-am facut si as dori sa ma pot intoarce in timp sa le schimb, incat sa nu le fi facut niciodata. Dar trecutul e trecut...si din tot ce am gresit am avut ceva de invatat happy

| ilovemusic a răspuns:

Eu as da timpul inapoi prin calasa a 4 mutandu-ma la alta scoala sau chair din clasa 1 deoarece in generala n-am avut deloc noroc am nimerit numai colegi fitosi cu care nu te poti intelege cu ei plini de ei, iar cand mi-am facut o prietena buna m-am certat cu ea intr-a 7 si de atunci ea spunea numai rautati despre mine, iar d profi prea buni n-am avut noroc nici de o diriga cum trebuie, mi s-a schimbat invatatoarea intr-a 2 iar intr-a 7 am avut alta diriga. A fost aiureasad

| Alisa a răspuns:

Nu as schimba nimic, am avut de invatat cate ceva din fiecare lucru marunt si din toate greselile facute.
Si asa timpul nu poate fii dat inapoi, asa ca mai bine nu ne amagim.

| arrriadna a răspuns:

In viata mea si felul in care am trait-o Nu as vrea sa schimb nimic. Cand eram adolescenta mama mi-a dat "un pont. Mi-a zis sa imi traiesc viata in asa fel, incat sa nu regret nimic din ce as putea face, nici la 100 de ani. Well, se pare ca mi-a dat cheia multumirii.
Dar as incerca sa schimb ceva, daca as putea: Moaaa, ce mi-ar fi placut sa vad woodstock-ul "live" (ala din '68.)!

| Lavy_4392 a răspuns:

Nimic! si asta nu pentru ca nu am facut greseli.am facuttttt.heheee si catelaughingdin greseli am invatat.happy si in plus eu traiesc cu ideea: "Mai bine sa regret ce am facut decat ce nu am facut!"

| swet girl 22 a răspuns:

As bate-o pe diriga

| PlAC a răspuns:

Cu ce m-ar ajuta daca ti-as zice tie? Aaa ca sa nu faci ca mine? laughing Afla singura tongue Daca mergi pe calea Credintei n-o dai in bara.

| fastlane a răspuns:

Sunt multe lucruri pe care omul le-ar schimba greseli, regrete etc. dar avand in vedere ca nu putem sa ne plimbam prin timp si spatiu e bine si asa defat e numai bine asa cum este viata.tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-as intoarce cu zeci-sute de ani in urma, si as desfiinta filmele de groaza, sau orice alte supertitii de acest gen. Nu mai pot sa privesc un film dupa 12...ca deja nu mai dorm la noapte!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-as invia pe michael jacksonlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca as schimba ceva...deoarece am avut multe de invatat din greselile facutewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mmm daca asu putea schimba trecutul lasi opri pe fratimiu sa se omoare cryingcryingcrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai as repar unele greseli pentru care acum imi pare rau... in rest nu as schimba prea multe... poate o lume mai bunatongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cea mai mare prostie a regreti trecutul, fiecare are o cale pe care Dumnezeu nea trasato inainte sa o stim noi eu i multumesc de multe ori prea multe imi da mai mult decat merit eu regretele nu-s bune asa ca nu mai gandi ca dc mas intoarce in timp as facea asa si dc si parca... ony_07

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Viata

| Alexandraalexa_1410 a răspuns:

Nu krd ca as schimba nimic, toate au fost frumoase la timpul lor, daca nu suferi n`ai trecut prin viata