| Gabitsaaa a întrebat:

Daca ati vedea persoana iubita sarutandu`se cu altcineva... Cum ati reactiona`?

Răspuns Câştigător
| Anddreee a răspuns:

Daca el pe mine nu m`a vazut ca l`am prins nu as merge sa fac scandal acolo, mai ales ca e si persoana cu care s`a sarutat si posibili oameni prin jur, ar putea arata penibil pentru mine, cu calm print`un sms, ori lasat pe mess sa ne despartim, oricum nu castig nimic daca m`as certa.hee hee
In cazul in care o prietena sau un prieten mi-a spus asta ca a aflat de la nu stiu cine sfarsitul e acelasi.

2 răspunsuri:
| DeliaDaniela a răspuns:

Nu vreau sa ma gandesc la asta... straight face Dar oricum, despartirea ar fi inevitabila happy

| Xedonna a răspuns:

Aoloooooo, as innebuni pe moment si cred ca m-as duce acolo sa-i sp si acelei fete ce-mi spune mie iubitul "nostru"! Despartirea se va produke in acel moment si macar sa nu ramana cu niciuna, dct daca acea fata il va ierta, ca eu una nu o voi face!