| byoana a întrebat:

Daca va-ti vedea persoana iubita sarutandu-se cu altcineva ce a-ti face?

Răspuns Câştigător
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Ii cer explicatii si atat! Despartirea e inevitabila!

18 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Şi cică bărbaţii îs violenţi. Stimabilelor (alea cu palma) voi ar trebui să faceţi cunoştinţă cu un pumn masculin şi pornirile violente vi s-ar mai tempera.
Pentru început, se scrie "v-aţi", "sărutându-se", "altcineva" şi "aţi".
Legat strict de întrebare, m-aş duce, i-aş întrerupe şi i-aş spune: "Dragă, mă scuzi că te întrerup, eram în trecere şi m-am gândit să te salut. Atât. Scuze pentru timpul irosit".
Întorc spatele şi aia e ultima dată când mă vede.
Ce atâta stress?

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

I-as spune ca din acel moment numai suntem impreuna, si bineinteles palma de rigoare.hee hee

pa, pa.

| Floreenofficial a răspuns:

Pai in astfel de cazuri trebuie sa te duci pe loc sa ii faci scandalu' ca pe urma nu mai recunoaste nimic. straight face

| nobody_9468 a răspuns:

Mi-as baga unghia in gat si as lua-o la paruiala pe respectiva intrusa, plus ca i-as spune lui"stii iubire...cand tu ziceai ca am orgasm, de fapt ma prefaceam pentru a te simti tu bine, de cele mai multe ori nu simteam nimic". Asta chiar l-ar durealaughing.

Bafta.

| BubuLina999 a răspuns:

In primul rand as fi foarte dezamagita. apoi cu siguranta ma voi desparti de prieten, daca o data se saruta cu altcineva poate sa o faca si a doaua oara si poate face lucruri si mai **mari**. eu sincer nu i.asi acorda a doua sansa chiar daca ar spune ca nu va mai afce asa ceva.

| Anileda a răspuns:

M-as desparti de el.

| Any_2443 a răspuns:

Mi s-ar frange inima.Groaznic.Oricum nu este nimic de facut in caz ca nu esti impreuna cu acea persoana ci doar ravnesti la ea dar daca sunteti impreuna si iti prinzi iubitu in flagrant e naspa.Eu daca mi-as prinde iubitu "calcand stramb" m-am duce langa el si l-as privi in ochi.Nu as face scandal deloc.Doar as vrea sa vada ca l-am prins si sa isi dea seama ca ma ranit iar apoi as pleca de acolo.

| Angel_5977 a răspuns:

L`as trata cu indiferenta, pentru ca indiferenta doare cel mai tare.

| Angel977 a răspuns:

Nu stiu... cred as lua o mitraliera si as ciurui-o intr-o criza de gelozie.Sau poate ca i-as cere niste explicatii.

| Opt1k a răspuns:

Mas sinucide.nu pot sa cred asa ceva!

| AlexDK a răspuns:

Cat de greu ar fi pentru ca ti la ea...cred ca ar trebui sa ii dau papauci.
Adica el oricum daca o saruta pe alta, inseamna ca numai tine la tine si ca o place pe ea...
Dar incearca sa vb cu el... poate ea la sarutat fara sa vrea(din greseala, intamplator)fara sa vrea el.si ar fi pacat
Dar daca sti ca a facut-o expre...nu are rost sa mai fi cu acea persoana.happy

| Xtina_8376 a răspuns:

As face acelasi lucru pentru ca stiu ca asta il scoate din sarite, daca ma duc sa il pocnesc si sa'i fac o criza de gelozie ce rezolv? nimic... daca ii dau papucii la fel nu rezolv nimic e tot in dezavantaju meu...so get even devil

| Alina2day4u a răspuns:

As incheia relatia pe loc? Fara certuri sau alte chestii

| alexfitzee a răspuns:

Eu unu sincer nu i-as face nimic...de ce? n-ar merita nici macar un scipat sau alte cine stie ce manifestari mias vedea de viata mea pur si simplu el sau ea siar dea seama ca aa gresit

| Fluffy a răspuns:

As plange worried

| Barbie_9570 a răspuns:

Hmmm, n-as vrea!

In momentul ala chiar nu stiu cum as reactiona.

Dar cred ca i-as trage o palma si i-as spune ceva dulceee.

laughing) In rest, nu stiu.vedem atuncibig grin Doamne fere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nesimţitu'! Se sărută pe unde ştie că merg eu mai des...hmm...nu a făcut cunoştinţă cu palma mea.No problem, face acum!

ADIO!

| dany_3200 a răspuns:

Iasi bate pe amandoi scurt si bang