| anonim_4396 a întrebat:

Daca cineva cumpara produse Avon pe numele altcuiva si acela primeste de plata acasa. Ce poate face? Trebuie sa plateasca in 5 zile o suma mare de bani, dar el nu a cumparat niciodata produse si daca nu plateste il va da Avon in judecata.
Ce sa faca? Sa faca reclamatie la politie? Sa plateasca sau nu banii?

1 răspuns:
| Claudiu950 a răspuns:

Salut! De curand am cumparat si eu un produs de la Avon dar nu am intrat intr-o situatie ca asta. Eu as spune sa faca reclamatie la politie.