| BiancaIoanaNechifor45 a întrebat:

Daca doresc transfer la alt liceu am media la purtare 10, media anuala mare, insa am 3 absente am sanse sa primesc totusi transferul? Trec in clasa a 10.a

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"insa am 3 absente " - astea NU contează chiar deloc!

| BiancaIoanaNechifor45 explică (pentru sierra1):

Nici daca transferul se face de la liceu tehnologic la uman?

| sierra1 a răspuns (pentru BiancaIoanaNechifor45):

E același regulament care zice că nu contează

| BiancaIoanaNechifor45 explică (pentru sierra1):

Ma gandeam ca 3 absente nemotivate mi ar putea scade sanse de a obtine transferul catre un liceu mai bun, multumesc de informare

| sierra1 a răspuns (pentru BiancaIoanaNechifor45):

Dacă cineva să uită la ceva, se uită pe foaia matricolă ce conține doar MEDIILE! Acum ințelegi?