| CArtoons a întrebat:

Daca e pe aici cineva care se pricepe la tatuaje...as dori sa ii fac cadou prietenului meu de 18 ani o masina de facut tatuaje si am gasit pe un site cu 100 ron...si as dori sa stiu daca cumpar acea masina include si sursa de alimentare? Urgent

2 răspunsuri:
| ionuutzuu a răspuns:

Si ce-ar face cu ea? Stii tu sa tatuezi? Banuiesc ca nu se va tatua singur... asta daca nu-i e inaccesibil acel loc/parte a corpului.

| CArtoons explică:

El este tatuator si vreau sa ii fac cadou prima lui masina de tatuaje