| anonim_4396 a întrebat:

Daca esti pe stop si nu mananci ce se poate intampla? Intrebare doar pentru fete, nu accept reprosuri sau altele. Funda

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lesini, ajungi la urgente si cineva iti va umbla prin rezervor. It's gonna be bloody. If u know what i mean.

| Hakuouki a răspuns:

Ce te face sa crezi ca un baiat nu stie ce ti se poate intampla? Bine nu iti va fi, te vei simtii din ce in ce mai slabita, probabil vei ceda si vei lesina, sa speram ca de complicatii nu va fi vorba.

| Hace a răspuns:

O sa ti se faca rau! O sa lesini! Nimic mai mult!

| AnemonaP a răspuns (pentru Hace):

In perioada asta sunt la spital deoarece am facut o toxi infectie alimentara si nu pot sa mananc nimic, nu mi-e foame deloc, de aceea intrebam.

| Hace a răspuns (pentru AnemonaP):

O sa iti bage ei, probabil, glucoza perfuzabila care nu va permite organismului sa cedeze.

| TeooQrr12 a răspuns:

Hei hei! happy
Pai ideea e ca daca te doare burta si apoi tu nu mananci nimic o sa se agraveze si mai tare durerea. In perioada aia corpul este mult mai sensibil decat in mod obisnuit si poti face hemoragie sau in cel mai rau caz ulcer gastric care este extrem de periculos. Chiar daca te doare burta foarte tare, macar incearca sa mananci ceva. orice vrei tu, numai sa mananci. happy
Multa Bafta! :*