| Bella_3622 a întrebat:

Intrebare pentru fete big grinaca esti virgina poti sa folosesti O. B? Adica nu se intampla nimic?

7 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Himenul este elastic, daca folosesti de'alea mici nu are ce sa ti se intample.

| Libelle a răspuns:

Buna! da, poti folosi dar pana la 15-16 ani este indicat sa folosesti varianta lites, adica cele mai mici.

| monyk a răspuns:

Buna, da poti folosi, nu e nicio problema, doar ca trebuie sa ai grija, la inceput poate fi mai greut de introdus, dar nu se intampla nimic rau; foloseste O. B-uri mici, ca sunt mari si mai mici pentru.virgine.

| LoveMe a răspuns:

Nu nu se intampla nimic.
insa ai grija cum il folosesti
bafta!winking

| Ea12345 a răspuns:

Nu se va intampla nimic.Insa depinde si de corpul tau.Trebuie sa ia grija cum sa le aplici, pentru ca prima oara ti se vor parea greu de folosit si foarte incomode.happy

| NinaY a răspuns:

Ba da se intampla. te dezvirgineaza happy Cel putin eu asa stiu happy

| LoOvE a răspuns (pentru NinaY):

Dezvirginare=contact sexual cu o persoana de sex opus.Ti se pare ca O.B-ul e persoana? OMG.Mai documenteaza-te.