| Kiddy1998 a întrebat:

Daca ii spui unei fete daca vrea sa fie cu tine si ea te refuza ce ar trebui sa faci?

Sa renunti sau sa continui...?

Va multumesc

2 răspunsuri:
| LineGuide a răspuns:

Personal recomand o mica pauza, o schimbare in bine, poate ai gresit ceva in toata povestea asta, iar apoi o noua incercare, dar nu foarte curand, pentru ca apoi devi obsedant, si nu are rost sa te faci o variabila rea.
Mult noroc!

| WhyNot123 a răspuns:

Nu renunta.Incearca inca de 2-3 ori.Asa am facut eu happy. Fetele fac astea doar pentru ca sunt timide in 80% din cazuri.20% chiar nu vor
Bafta.M-ai incearca si dupa aia date batut. Funda smug?