| And7280394847 a întrebat:

Daca ii spun unui baiat sa ma loveasca foarte tare, se pune ca violenta? Poate pati ceva daca imi vad parintii vanataile si vor sa il denunte?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca parintii tai pot lua atitudine si pot sa-l dea pe mana Politiei, pentru vanatai si maltratare corporala.
In orice caz, trebuie sa ai o mare problema phicica, daca crei cuiva sa te bata, de dragul de a fii umplu ta vanatai.

| sofisis a răspuns:

Da, poate pati. Mai ales daca tu nu le spui ca asta o faci pentru ca te excita pe tine. Eventual ii poti cere sa te loveasca in zone mai putin expuse parintilor: fund, sani, inghinal, zona coapselor.

| Goete a răspuns:

Poate pato, daca se dovedeste ca el te-a lovit si fara sa ii ceri tu.
Iti place sa fi lovita? Te excita sexual, sau crezi ca trebuie sa fi pedepsita, lovita?

| And7280394847 explică (pentru Goete):

Si sa fiu lovita dar si mai mult sa lovesc.

| Goete a răspuns (pentru And7280394847):

De ce nu te inscrii la box? Ai putea avea o multime de orgasme pe ring

| Geici7474 a răspuns:

Depinde de varsta pe care o aveti, dar nu cred, atat timp cat tu nu depui plangere impotriva lui, parintii nu cred ca ar avea dreptul sa il duca la politie. Si lmao, de ce ai vrea sa te loveasca? Esti masochistalaughing?