| TawnyDean a întrebat:

Daca imi indrept parul cu placa in fiecare saptamana, se arde?

6 răspunsuri:
| Barbiiie95 a răspuns:

Depinde de produsul pe care il folosesti, iti recomand sa folosesti InStyler nu arde parul si este foarte bun:
http://www.thegift.ro/......ler-p-1036
Funda?

| deea07 a răspuns:

Depinde si de parul tau, normal ar trebui sa te indrepti odata la 2 saptamani sau chiar odata pe luna. Dar daca folosesti un produs pentru placa ca sa nu mai arda parul poti sa te indrepti si in fiecare saptamanabig grin

| SheCanFlyy a răspuns:

Daca o sa folosesti un produs care protejeaza parul impotriva arderii, nu o sa ai mari probleme.

| DeNNysyK a răspuns:

Daca folosesi un produs care iti protejeaza parul si nu ai sa ai probleme. Eu la un momendat timp de o luna mi.am indreptat parul în fiecare zi si am ajuns sa mai am "doua" fire de par. Dar acum folosec un produs pentru protectie si nu mai am probleme. BAFTA!

Răspuns utilizator avertizat
| andready a răspuns:

Da se arde si devine foarte urat cunosc o fata acre se face cu placa in fiecare saptamana si are parul foarte urat