| TawnyDean a întrebat:

Daca imi indrept parul cu placa in fiecare saptamana, se arde?

6 răspunsuri:
| SheCanFlyy a răspuns:

Daca o sa folosesti un produs care protejeaza parul impotriva arderii, nu o sa ai mari probleme.

| deea07 a răspuns:

Depinde si de parul tau, normal ar trebui sa te indrepti odata la 2 saptamani sau chiar odata pe luna. Dar daca folosesti un produs pentru placa ca sa nu mai arda parul poti sa te indrepti si in fiecare saptamanabig grin

| DeNNysyK a răspuns:

Daca folosesi un produs care iti protejeaza parul si nu ai sa ai probleme. Eu la un momendat timp de o luna mi.am indreptat parul în fiecare zi si am ajuns sa mai am "doua" fire de par. Dar acum folosec un produs pentru protectie si nu mai am probleme. BAFTA!

| andready a răspuns:

Da se arde si devine foarte urat cunosc o fata acre se face cu placa in fiecare saptamana si are parul foarte urat

| Barbiiie95 a răspuns:

Depinde de produsul pe care il folosesti, iti recomand sa folosesti InStyler nu arde parul si este foarte bun:
http://www.thegift.ro/......ler-p-1036
Funda?

Răspuns utilizator avertizat