| anonim_4396 a întrebat:

DACA IMI RASPUNDE-TI VA D-AU ASA : o funda si 10 raspunsuri la intrebarile voastre de acord? Deci stiti faza cu Catalin uitati-va la intrebarile mele zice de un Catalin asa vb prin mesaje si ma interesez de ce-i place si ce-i ala jocul ala,, LOL,, ceva de fotball sau ceva pe acolo cum sa-l fac sa fim impreuna chiar is disperata MULTUMESC ca ma suportati si-mi cititi intrebarea happy VA IUBESC PE TOTI desi nu va cunosc

Răspuns Câştigător
| Gizăz a răspuns:

"A greşi sau a nu avea habar limba română? Răspunde-ţi la întrebarea asta!" Uite un context în care "răspunde-ţi" ăla merge. Că e de la răspunde îţi (ţie). Dar de "d-au" ăla nu zici nimic? laughing Ştiu foarte bine că greşeala e omenească, dar una e să mănânci sau să inversezi litere şi alta să pui cratime de genul. Aia arată ceva despre tine.

PS. Vezi că ăstia numiţi Cătălin sunt ai dracu'. Afli asta citind Luceafărul. laughing

9 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

''LOL'' înseamnă "League of Legends" și este un joc de strategie unde acțiunea este privită doar de sus cum s-ar spune.
Nu avem cum să știm de ce îi place, poate preferă acest gen de jocuri.
Îți recomand să nu te prefaci că cunoști jocul când nu l-ai jucat sau nu ai urmărit videoclipuri cum se joacă alții. O să te blochezi când o să îți pună diferite întrebări din joc și o să își dea seama că nu cunoști jocul.

| Gizăz a răspuns:

Cătălin ar aprecia să ştii cum se scrie răspundeţi în contextul ăla sau că nu poţi conjuga verbe cu cratimă. Dacă ai învăţa asta poate te-ar primi. Aaa... şi dacă n-ai fi disperată. Nimănui nu îi place un disperat.

| anonim_4396 explică (pentru Gizăz):

Ok ai dreptate asta e sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Raspundeti*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Omul mai si greseste nu exista OMUL PERFECT

| Gizăz a răspuns (pentru anonim_4396):

"A greşi sau a nu avea habar limba română? Răspunde-ţi la întrebarea asta!" Uite un context în care "răspunde-ţi" ăla merge. Că e de la răspunde îţi (ţie). Dar de "d-au" ăla nu zici nimic? laughing Ştiu foarte bine că greşeala e omenească, dar una e să mănânci sau să inversezi litere şi alta să pui cratime de genul. Aia arată ceva despre tine.

PS. Vezi că ăstia numiţi Cătălin sunt ai dracu'. Afli asta citind Luceafărul. laughing

Răspuns utilizator avertizat