| anonim_4396 a întrebat:

Daca intr-o scoala sunt mai multi baieti decat fete, cum reusesc sa se cupleze la banchet?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ce e asta cu cuplatu? La noi la liceu nu s-a facut nicio cuplare la banchet. Fiecare a stat cu cine a vrut.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unii mereu vor ramane pe dinafara, chiar daca ar fi egali ca numar...Multi merg deja cuplati.

| MihaiMih2000 a răspuns:

Frate nu o sa dansati grupati la bancht mereu schimbi partenera ca sa dansezi cu toate, iar daca sunteti mai multi baieti, pana mea bagi acolo un dans random