| anonim_4396 a întrebat:

De ce in lume sunt mai multe fete decat baieti?

14 răspunsuri:
| danut a răspuns:

Statistica spune ca in perioada razboaielor se nasc mai multi baieti, in perioade de pace se nasc mai mule fete, deoarece a fost o perioada destul de lunga fara un razboi la nivel global si totodata si tactica de lupta nu mai prevede multi combatanti s-au inmultit fetele.

cami
| cami a răspuns:

Vai, iti dai seama. Unele dintre ele o sa ramana fete nemaritate.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Cred ca este o pura intamplare.

| fabiola a răspuns:

E bonus de la D-zeu!

| Sara a răspuns:

Cine ti-a zis ca sunt mai multe fete? La nivel global, sunt masi multi barbati, asta din cauza tarilor ft populate (china, india, bangladesh) unde din cauza natalitatii ft ft crescute, s au omorat fetite mici, abia nascute, si de aceea la ei proportia masculilor a crescut. In europa si in romania este invers, barbatii sunt minoritari ce traiesc pe spatele nostru laughing

| Chocolate a răspuns:

Pentru ca barbatii mor de groaza femeilor.

| i_love_you_and_i_am_cool a răspuns:

Pentru ca fetele reproduc oamenii, iar multe fete isi doresc fiice si astfel, de multe ori dorinta le este implinita

| DeeAnna. a răspuns:

Pentru ca suntem la putere?!
Nu stiu.hee hee

| crisS a răspuns:

Ai dreptate procentul este de 48% masculin si 52 % feminin
este ceva pur biologic poate peste catva timp va fi alt procentbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fiindca voi cand faceti sex, stati cu gura cascata.si ies numai fete.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca suntem frumoase si face sa muriti dupa noi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca suntem mai destepte

| crd7 a răspuns:

Pentru ca fetele le faci mai usor laughing

| MS13 a răspuns:

Ca sa nu fie o lume de Homoxexuali. laughing