| gabortereza a întrebat:

De ce am mai multi prieteni baieti decat fete

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pentru că te simți mai bine în compania lor.
Și eu am întreg colectivul numai de bărbați!
Crăciun fericit!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca nu barfeste si nu o sa iti fure niciodata baiatul la care tii.

| beastboy84 a răspuns:

Pentru ca fete sunt mai putine pe akl.laughing))) ca pe aici pe la minetonguetonguetongue

| AngelHugz a răspuns:

Pentru ca esti baiat. Cred...

| EuSiDoarAtat123 a răspuns:

Si eu am mai multi prieteni baieti decat fete. Daca esti prietena cu un baiat avantajele sunt: Un baiat nu porneste barfe fara motiv ca o fata, daca te scapi sa ii zici ca una ii proasta(din nervi) nu se duc sa zica altcuiva, sunt de gasca, majoritatea sunt amuzanti

| teo6dia4c99 a răspuns:

Probabil in ei ai mai multa incredere. Sunt o gramada de avantaje sa ai un prieten baiat. Sunt greu de gasit, iar tu esti foarte norocoasa. Prietene fete, nu-ti trebuie mai mult de 1 laughing, una care sa te asculte. Pt ca atunci o sa fie geloase si bla bla bla. Baietii nu sunt asa. Stai linistita. Nu este nimic anormal in asta.

| Aimée34 a răspuns:

Probabil pentru ca esti o fire destul de deschisa si sincera. Baietii nu ar accepta niciodata ca adevarata prietena, o fata superficiala. Insa cred ca cea mai buna cale de a afla este de a te duce la cel mai bun prieten al tau baiat si a-l intreba de ce sunteti prieteni, ce calitati ai tu fata de alte fete.