| evyeva97 a întrebat:

Daca Justin Bieber s`ar desparti de Selena Gomez ```si-ar alege o fata din >Romania```:````cum ati >reactiona:``?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu m-ar interesa oh go on. E viata lor happy Poate sa aleaga pe cine vrea. ORicum, vedeta fiind, aleg tot o vedete (logic). In plus, artistii nu prea mai stiu ce este dragostea. Ies cu cineva faimos doar pentru publicitate si iti dai seama ca, daca Justin si-ar alege o fata obisnuita (si din Romania ) si-ar pata imaginea de ``star``hee hee

12 răspunsuri:
| Miina a răspuns:

thinking
ce mi-ar pasa mie ca o ia pe una din Romania?
Nu ma prea intereseaza persoana luioh go on.

| Malphas a răspuns:

"Oh, sfântă ciocolată, urmează isterie în masă!"

| rater1994 a răspuns:

Nici cum laughing) ma enerveaza moaca lu biberon

| Bojthe a răspuns:

Nu as reactiona nicicum e un om normal are dreptul la ce parteneri doreste
tu cum ai reactiona?

| BlueBird a răspuns:

Eu cam asa : :O Serios, cocalaru vine in Romania?! OMG pe cine sa impusc primul pe guvernu Romaniei sau pe justin bieber thinking

| AnGeL a răspuns:

M-ar durea in...14
macar daca ar fi frumos

| Catherine a răspuns:

Daca ...as fi eu acea fata laughing...mda poate as reactiona intr-un fel destul ciudat laughingdar daca ar fi altcineva aleasa din Romania nu cred ca m-ar interesa, bine poate putin invidioasahee hee

Răspuns utilizator avertizat
| NascutSaFiuTrist a răspuns:

M-as pisa pe masa fmm de lesinat. Va urasc in morti vostri cu Justin Biber.

| îîîîîî a răspuns:

Bieber nici nu stie ca Romania exista happy... Si nu cred ca se desparte prea curand de selena.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Who the hell cares? raised eyebrows

| evyeva97 explică:

Daca Justin Bieber s`ar desparti de Selena Gomez ```si-ar alege o fata din Romania`pentru a incepe o relatie cu ea``smug````cum ati >reactiona:``?

intrebarea reformulata corect