| Aleeka a întrebat:

Justin Bieber este cu Selena Gomez?!?!

Răspuns Câştigător
| glitt3r a răspuns:

Nuu! Doar am auzit ca ii place Selenei de el. Atata tot.

283 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Speculatii sunt. Mereu se aud cand e vorba de vedete. Daca sunt impreuna fii sigur ca vor incerca sa ascunda asta cat mai mult. Daca sunt impreuna vei auzi cat de curand. Mass -media abia asteapta happy

| thegreatgatsby a răspuns:

Lol, nu, nu sunt, in primul rand e o diferenta de 2 ani intre ei si chiar daca Justin spune mereu ca "age it's just a number" niciodata nu a vrut sa fie cu ea. Sunt doar buni prieteni si atat...

| thegreatgatsby a răspuns:

Ptr "Mimi" :

Justin si Caitlin au fost impreuna acum un an tongue Acuma nu mai sunt impreuna. Justin, Caitlin, Christian (fratele lui Caitlin ) si inca doi baieti Ryan si Chaz sunt cei mai buni prieteni happy Daca sunt vazuti des impreuna si au mers toti de revelion in Bahamas asta nu inseamna ca aia doi s-au impacat happy Justin nu prea are timp de o prietena acum, si chiar daca inca poate o mai iubeste pe Caitlin ...pfff sunt doar prieteni si atat.

| thegreatgatsby a răspuns:

"Spuneti-mi si mie. dc justin bieber si caitlin beadles nu mai sunt impreuna? "

- poate datorita unor motive stiute numai de eiwinking si n-ar trebui sa ne bagam in viata lor personala. caitlin nu divulga niciodata secretele dintre ea si justin ...asa ca niciodata nu vom sti motivul realwinking eu sunt fericita ca, caitlin e mai bine si ca ei au ramas best friends love struck

| Floreenofficial a răspuns:

El are aproape 16, Selena merge pe 18.
Nuj ce sa zic. laughing

| madalicious a răspuns:

Nu. Acu' pot sa zic si eu ceva? Lasati-o mai moale cu rasfatatii aia doi! Exista lume pe site carora nu le pasa de ei!

| Kerli a răspuns:

E chiar asa important pentru tine? din cauza asta nu poti dormi noaptea?

| Gabrielle a răspuns:

S-ar specula ca sunt dar nu credhappy

| Saraaaa a răspuns:

Da sunt impreuna din pacate e asa norocoasacrying

| YLLL a răspuns:

Nu, Justin este cu o fata pe nume Caitlin.laughing

| wolfer18 a răspuns:

E mai matura. E mai frumoasa.Are si vocea mai frumoasa. E mai talentata. E mai inalta, chiar si fara tocuri. El e un maimutoi mediatic. Ce concluzie ar iesi de aici? Vreti sa fie acuzata saraca Selena de orientari sexuale neortodoxe?

| CurubeuInAlbSiNegru a răspuns:

Justin bieber si selena gomez. s-ar putea spune ca sunt oficial impreuna. http://www.mtv.ro/......rie-foto/1

| Roxii a răspuns:

Justin nu este momentan cu nimeni. el a declarat intr-un interviu. el cu selena sunt doar prieteni!

| tupac19 a răspuns:

Il urasc pe pustiu asta laughing

| Simyx a răspuns:

Baga id-ul asta in lista: simona_simo99, si iti voi da 2 poze in care ei 2 se sarutawinking

| Florinaa14 a răspuns:

Da am citit intr-o revista ca sunt impreuna stiu ca e ciudat dar da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca selena este cu justin si e nasol rau baiatul daca sunteti cu mine id-ul meu este mihaivalorosutgv

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii place lui de Selena dar se pare ca ea este "in love" cu altcineava

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da este cu el... Voi kear nu cititi siteul lui selena gomez? acolo se spun toate noutatile si fiti siguri ca sunt imreuna asta vo garantez intrati in saitul selenei si o sa vedeti o poza cum ei 2 se saruta, si o sa intelegeti tot si el acum cu Caitlin sunt doar veki prieteni asta tot...pa pa pa pupiciii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e nu cred ca selena gomez este impreuna daca sunteti de acord cu mine contactati-ma pe id-ul mihaivalorososutgv mersi si papa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU doar am auzit ca SELENEI ii place de el ii moarta dupa el SELENA.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O, plisz, justin si selena o pereche perfecta.fiti seriosi.Asta e purul adevar.Nu sunt iubiti deocamdata.Nu se stie ce va fi, dar nu cred. Din cauza ca sunt foarte buni prieteni, incep barfele, normal, nu ma mira. O fi ei impreuna cand va fi Madonna cu profu meu de mate...Si apropo, Selena e o ----cu 2 fete. e proasta rau.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu e cu selena doar se da la ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu credbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu doar Selena e moarta dupa el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai. ce sa zici nah. uite ca se tot zice ca sunt.ba ca selena e cu altcineva, si sunt tot felul de poze si chestii din astea. oricum nu cred ca ar mergetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ada deoarece justin e dragut si ea e naspa rau.are mai multe riduri de cat vaca de la tara