| Kasy a întrebat:

Daca la romana sau la matematica iti iese media 8. 4999999999999(de exemplu), in catalog ti se trece 9?

Răspuns Câştigător
| RckAndreea a răspuns:

Se trece 8. Ca sa iti treaca 9 iti trebuie 8.50. Fundita?

6 răspunsuri:
| yellowalien a răspuns:

Nu. De la 8, 5 in sus iti trece 9.
Daca esti in situatia asta roaga profesorul sa te mai asculte pentru o nota.

| GuessWho a răspuns:

Din pacate se trece 8, asta daca nu vrea proful sa-ti mai puna vreun 10, atunci sigur iti iese 9laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de profesor. "Profa" mea ascultă obligatoriu pentru mărirea/micşorarea mediei.

| ilcmty a răspuns:

Nu,se trece 8 (si serios acum 8, 49999999. ) ca sa iei 9 iti trebuia un 8, 50.

| Marrie18 a răspuns:

Se trece 8, dar ar putea sa iti iasa 8, 50 daca se face calculul de pe un calculator de la telefon.

| ramonika22 a răspuns:

Se trece 8 ca sa ai media 9 iti trebuie 8.50... fundita:*