| qLoveSmileღ a întrebat:

Media pe semestru 2 la o materie ( de exemplu matematica ) se aproximeaza? Imi iese 8, 50 sau 8, 80. O sa am media 9 la matematica, nu?

10 răspunsuri:
| alin334 a răspuns:

Da,dar daca aveai 5 pe primul si 4 pe al 2-lea iti iesea generala 4, 50 si te duceai la olimpiada din toamna

| ShutUpAndSmile a răspuns (pentru alin334):

Olimpiada, zici? tongue

| alin334 a răspuns (pentru ShutUpAndSmile):

Dalaughing din pacate am avut si eu parte de ea, la geografielaughing

| PinkPanter a răspuns (pentru alin334):

Geografie? N-am auzit de ea eu fac Geogravarza! laughing

| alin334 a răspuns (pentru PinkPanter):

Eu in clasa a 9-a cuvantul 'geografie' era unu din cele mai mare mistere ale vietii mele, nici nu stiam cum se scrie corectlaughing

| ShutUpAndSmile a răspuns (pentru alin334):

Uhh tongue A trecut. happy

| Roxii13 a răspuns:

Se aproximeaza, doar media anuala nu se aproximeazawinking

| andreeaghm97 a răspuns:

Da se aproximeaza si da ai 9 la mate

| Arcana a răspuns:

Da o sa ai media 9

| Ellenusha a răspuns:

Da