| SummerT a întrebat:

Daca ma decolorez blonda, iar dupa un timp imi vopsesc doar radacina parului cu aceiasi nuanta de blond se intampla ceva? Am mai fost blonda si pe masura ce ma vopseam radacina avea o alta culoare(mai deschisa) decat restul parului. Vreau sa stiu daca se v-a intampla acelasi lucru daca procedez astfel. sau sa nu se intample ceva mai rau, adica sa imi distrug parul. Am auzit ca decolorantul arde foarte rau parul. Funda

Răspuns Câştigător
| Mïcheline_Mia_1994 a răspuns:

Da arde foarte mult parul! il distruge practic!
odata ce parul creste, automat va creste culoarea ta naturala!
Si daca esti satena sau bruneta blondul cu siguranta nu se va prinde la radacina, trebuie iar sa te decolorezi!
insa tot acest proces crede-ma ca pana si la saloanele speciale unde te face cu cele mai scumpe produse si il hranesc tot se distruge urat de tot!
Dar ce sa zic,, faci cum doresti!