| Aenoenienanonim a întrebat:

Daca ma rad pe cap, m-i se indeseste parul? Pentru ca vreau sa imi fac tunsoarea asta, cum o are eminem, si imi pare ca nu am parul destul de des. http://userserve-ak.last.fm/serve/500/47757875/Eminem++P NG.png

2 răspunsuri:
| BeHappyForMe a răspuns:

Incearca mai intai cu ulei de recin sau de masline ajuta la cresterea parului te dai pe radacini,si da daca te razi creste mai des.

| BeHappyForMe a răspuns:

Incearca mai intai cu ulei de recin sau de masline ajuta la cresterea parului te dai pe radacini, si da daca te razi creste mai des.