| Aenoenienanonim a întrebat:

Daca ma rad pe cap, m-i se indeseste parul? Pentru ca vreau sa imi fac tunsoarea asta, cum o are eminem, si nu am parul foarte des. http://userserve-ak.last.fm/serve/500/47757875/Eminem++P NG.png

5 răspunsuri:
| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Bunahappy.
Da,trebuie sa te tunzi la chelie de vreo cateva ori,iar parul se va regenera,si indesiwinking.de exemplu, eu cand eram mica, am fost tunsa de tatal meu de 4 ori, si am un par frumos si deslove struck.

| louise a răspuns:

Pai nici el nu are parul prea des! mai asa se zice ca la bebelusi trebuie sa-i tunzi la 0 ca se le creasca parul des... acum nu stiu cat de adevarat e :d

| Anche a răspuns:

Eu cred ca nu! si zic sa nu razi in cap!laughing! ca nu stii daca iti va placea cum arati chel!laughing

| Katy20Kaithleen a răspuns:

Da se indeseste.Dar daca observi la frizura aceea pe parti a fost luat mai mult par si a fost dat cu marginea aparatului de ras facand mici valuri.

| callmebeautiful a răspuns:

Din cate stiu eu se indeseste dar daca vrei neaparat poti sa incerci.