| Aenoenienanonim a întrebat:

Daca ma rad pe cap, m-i se indeseste parul? Pentru ca vreau sa imi fac tunsoarea asta, cum o are eminem, si nu am parul foarte des. http://userserve-ak.last.fm/serve/500/47757875/Eminem++P NG.png

2 răspunsuri:
| Lucinca a răspuns:

Imi pare rau sa te dezamagesc dara asa ai parul nul poti schimba asa te-ai nascut din pacate trebuie sa ne acceptam defectele

| spxinsane a răspuns:

Parul (indiferent de zona) nu creste mai des daca il razi si nici firele nu se fac mai groase (singuru lucru care se observa este ca o sa creasca putin mai repede si o sa fie mai sanatos)